ogloszenia-parafialne

intencje-mszalne 

MSZE ŚWIĘTE
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
7.00
8.30
9.45
11.00
12.15
18.00
W TYGODNIU
7.00
8.00
18.00
KANCELARIA PARAFIALNA
PONIEDZIAŁEK I PIĄTEK
9.00 - 11.30
WTOREK I CZWARTEK
9.00 - 11.30
oraz
16.00 - 17.30

 

KOLĘDA 2016/2017

04.12 ND 1) 14.00 Wiśniowa od początku

2) 14.00 1 Maja od końca do 42

10.12 SB 1) 10.00 Ogrodowa od końca

2) 11.00 Kondziołowiec, Mazurowiec

3) 14.00 Boża Góra Prawa 28H, 28G, 28F, 28E

11.12 ND 1) 14.00 11 Listopada parzyste od końca + Leśna

2) 14.00 Boża Góra Prawa 26J, 26I, 26H, 26G, 26F, 26E

17.12 SB 1) 10.30 11 Listopada 11, 11A, 11B, 13A

2) 14.00 Boża Góra Prawa 26, 26A, 26B, 26C, 26D

18.12 ND 1) 14.00 Boża Góra Prawa 28D, 28C, 28B, 28A

2) 14.00 1 Maja 24-2

27.12 WT 1) 10.00 Różana, Dębowa od początku

2) 10.00 Pszczyńska 1-23, Kraszewskiego, Żeleńskiego, Sienkiewicza

3) 14.00 Boża Góra Lewa od początku

28.12 ŚR 1) 11.00 Zapolskiej, Orzeszkowej, Prusa

2) 11.00 Boża Góra Prawa od końca

3) 13.00 Miarki 1 od końca, następnie Klonowa od początku

29.12 CZ 1) 10.00 Pszczyńska 70-12

2) 10.00 Lipowa, Jodłowa, Jesionowa, Kasztanowa

3) 14.00 Ofiar Faszyzmu 16-10

30.12 PT 1) 10.00 11 Listopada nieparzyste od końca oraz Podmiejska

2) 10.00 Pszczyńska 63-31, następnie 11 Listopada 13A

3) 14.00 Sawickiej 2-12

02.01 PN 1) 15.00 Witczaka domki

2) 15.00 Słoneczna 4-16

3) 15.30 Akacjowa, Świerkowa, Zioły

03.01 WT 1) 15.00 Żeromskiego 15-1

2) 15.00 Miarki 2 + domki

3) 15.00 Wieczorka 2-8

4.01

 

ŚR 1) 14.00 Miarki 9, 8, 7, 6, 5

2) 15.30 Kościuszki od końca

5.01

 

CZ 1) 15.00 Witczaka blok 4A, 4B, 4C

2) 15.00 Broniewskiego 2-10

3) 15.30 Szarych Szeregów 1-13

7.01

 

SB 1) 10.00 Wieczorka 11-23

2) 10.00 Reymonta od końca

3) 14.00 Ofiar Faszyzmu 1-15

8.01

 

ND 1) 14.00 Dworcowa od 15A do początku

2) 14.00 Ofiar Faszyzmu 2-8

9.01

 

PN 1) 15.00 Dworcowa od 16 do końca

2) 15.00 Broniewskiego 20-12

3) 15.30 Szarych Szeregów 14-20

10.01

 

WT 1) 15.00 Szarych Szeregów 23-15

2) 15.00 Wieczorka 9-1 + domki

3) 15.00 Sawickiej 7-1

11.01 ŚR 1) 15.00 Poprzeczna 5-1, 6-2

2) 15.00 Słoneczna 42-32

3) 15.30 Poprzeczna 8-18

12.01 CZ 1) 14.00 Szarych Szeregów 2-12

2) 15.00 Konopnickiej 10-2

3) 15.30 Wieczorka 37-25

13.01 PT 1) 15.00 Miarki 3 od końca

2) 15.00 Mickiewicza od początku

3) 15.30 Słoneczna 30-18

14.01 SB 1) 10.00 Broniewskiego 1-9, następnieŻeromskiego domki

2) 10.00 Wieczorka 16-10

3) 12.00 Żeromskiego 18-28

15.01 ND 1) 14.00 Żeromskiego 2-16