OGŁOSZENIA


INTENCJE


MSZE ŚWIĘTE
W NIEDZIELE
7.00
8.30
9.45
11.00
12.15
18.00
W TYGODNIU
7.00
8.00
18.00

KANCELARIA PARAFIALNA
PONIEDZIAŁEK I PIĄTEK
9.00 - 11.30
WTOREK I CZWARTEK
9.00 - 11.30
16.00 - 17.30

glos-sercaZapraszamy do lektury
tygodnika parafialnego
"Głos Serca",
w którym znajdują się
informacje dotyczące
aktualnych wydarzeń
w naszej parafii.

BIBLIOTEKA PARAFIALNA POLECA


KOLĘDA 2017 / 2018

SOBOTA 02.12
1) 10.00 Andersa 1-23
2) 11.00 Ofiar Faszyzmu 16-10 oraz Kościuszki od początku
3) 15.00 Ofiar Faszyzmu 8-2


NIEDZIELA 03.12
1) 14.00 Witczaka domki oraz blok 4C, 4B, 4A
2) 14.00 Andersa 25-37


SOBOTA 09.12
1) 10.00 Broniewskiego 1-7 oraz Szarych Szeregów 20-14
2) 11.00 Poprzeczna 2-6, 1-5 oraz Zdrojowa
3) 15.00 Szarych Szeregów 15-23


NIEDZIELA 10.12
1) 14.00 Andersa 8-2 + domki
2) 14.00 Szarych Szeregów 12-2


SOBOTA 16.12
1) 11.00 Ofiar Faszyzmu 15-1
2) 14.00 Słoneczna 32-42


NIEDZIELA 17.12
1) 14.00 Żołnierzy Niezłomnych 12-2
2) 14.00 Andersa 10-16


ŚRODA 27.12
1) 10.00 Wiśniowa od końca, Akacjowa, Świerkowa, Zioły
2) 10.00 Reymonta od początku
3) 10.00 Sosnowa od początku


CZWARTEK 28.12
1) 10.30 11 Listopada nieparzyste + Podmiejska
2) 11.00 Różana + Ogrodowa
3) 11.00 Wodzisławska od końca, następnie Pszczyńska 1-23


PIĄTEK 29.12
1) 10.00 Mazurowiec Kondziołowiec
2) 10.00 Pszczyńska 31-63, następnie Krótka
3) 11.00 1 Maja od 42 do końca, następnie Kasztanowa


SOBOTA 30.12
1) 10.00 Prusa, Orzeszkowej, Zapolskiej
2) 10.00 1 Maja 51A-1
3) 11.00 Pszczyńska 12-70


WTOREK 02.01
1) 15.00 11 Listopada parzyste + Leśna
2) 15.00 Staszica od początku


ŚRODA 03.01
1) 15.00 Jodłowa, Jesionowa
2) 15.00 Dębowa od końca


CZWARTEK 04.01
1) 15.00 Słoneczna 30-18


PIĄTEK 05.01
1) 15.00 Lipowa, Klonowa
2) 15.30 Żołnierzy Niezłomnych 1-7


NIEDZIELA 07.01
1) 14.00 1 Maja od końca do 57, w trakcie Słowackiego


PONIEDZIAŁEK 08.01
1) 15.00 1 Maja 2-24
2) 15.30 Konopnickiej 2-10


WTOREK 09.01
1) 14.00 Miarki 5, 6, 7, 8, 9
2) 15.00 Poprzeczna 18-8


ŚRODA 10.01
1) 15.00 Dworcowa od początku do 15A
2) 15.00 Słoneczna 16-4


CZWARTEK 11.01
1) 15.00 Dworcowa od końca do 16
2) 15.00 Szarych Szeregów 13-1


PIĄTEK 12.01
1) 14.00 Boża Góra Prawa 26, 26A, 26B, 26C, 26D
2) 15.30 Mickiewicza od końca


SOBOTA 13.01
1) 10.00 Sienkiewicza, Żeleńskiego, Kraszewskiego
2) 10.00 Broniewskiego 2-20
3) 11.00 Boża Góra Prawa od początku, następnie blok 26I, 26J


NIEDZIELA 14.01
1) 14.00 Miarki 1 od początku, następnie domki


PONIEDZIAŁEK 15.01
1) 15.00 Boża Góra Prawa 28A, 28B, 28C, 28D
2) 15.30 Boża Góra Prawa 26E, 26F, 26G, 26H


WTOREK 16.01
1) 15.00 11 Listopada 7, 7A, 7B
2) 15.00 Boża Góra Prawa 28E, 28F, 28G, 28H


ŚRODA 17.01
1) 15.00 11 Listopada 11A, 11B, 11C
2) 15.00 Żeromskiego 16-2


CZWARTEK 18.01
1) 15.00 Boża Góra Lewa
2) 15.00 Żeromskiego 15-1


PIĄTEK 19.01
1) 14.00 Miarki 2, 3
2) 15.30 Żeromskiego 28-18


NIEDZIELA 21.01
1) 14.00 11 Listopada 13A + Żeromskiego domki