Droga krzyżowa

Im bliżej jestem Serca Jezusowego,
tym bardziej bolą mnie Jego Rany,
tym bardziej szanuję Jego Miłosierdzie,
tym bardziej kocham Jego Przenajświętsze Oblicze,
tym więcej jest we mnie zachwytu wobec Przenajświętszej Trójcy.

Akt strzelisty

Niechaj Najświętsze Serce Jezusowe wszędzie dozna miłości.

TRANSMISJE DROGI KRZYŻOWEJ 

Program 1 Polskiego Radia
piątek, godz. 18.30 – https://www.polskieradio.pl/7,Jedynka
Radio Maryja
Po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 – https://www.radiomaryja.pl
Radio Jasna Góra
godz. 16:45, 23:00 – https://www.radiojasnagora.pl


Archidiecezja białostocka
Białystok, kaplica Domu Biskupiego – piątek, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM


Diecezja bydgoska
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
piątek, godz. 18:00 – https://gorkaklasztorna.com/live-tv


Archidiecezja częstochowska
Radio Fiat
piątek, godz. 21.30 – http://fiat.fm
Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów
Częstochowa, Parafia św. Floriana Męczennika


Diecezja drohiczyńska
Drohiczyn, Kaplica Wyższego Seminarium Duchownego – piątek, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UC8buUTEGKVCHg9YTFA4n9PQ
Bielsk Podlaski, Parafia Matki Bożej z Góry Karmel (dla duszpasterstwa
młodzieży) piątek, godz. 20:00 – https://www.facebook.com/groups/414092562623949/


Diecezja ełcka
Radio 5 – piątek, godz. 19:00 – https://radio5.com.pl


Archidiecezja gdańska
Gdańsk, Parafia pw. św. Ojca Pio


Diecezja gliwicka
Gliwice, Parafia Katedralna pw. św. Piotra i Pawła
piątek, godz. 18:00 – http://www.eimperium.pl/live/
Gliwice, Parafia pw. św. Jacka


Archidiecezja gnieźnieńska
Kaplica w Domu arcybiskupów gnieźnieńskich – Droga Krzyżowa z abp. Wojciechem Polakiem, piątek, 20:10 – https://www.youtube.com/watch?v=b8R-Nb2Ycek&feature=youtu.be
Murowana Goślina, Parafia pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa
Strzelno, Parafia pw. Świętej Trójcy
Pieranie, Sanktuarium MB Łaskawej


Diecezja kaliska
Ostrów Wielkopolski, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i​ ​Męczennika


Diecezja kielecka
Koszyce, Parafia pw. św. Marii Magdaleny
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
piątek, godz. 17:15, 19:00 – http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php


Archidiecezja krakowska
Kalwaria Zebrzydowska
od poniedziałku do soboty, po Mszy Świętej o godz. 17:00 – https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Kalwaria Zebrzydowska
niedziela, po Mszy Świętej o godz. 13:00 – https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Ludźmierz, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala
niedziela, po Mszy Świętej o godz. 11:00 – http://www.mbludzm.pl/trasmisja-na-zywo
Ludźmierz, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala


Diecezja legnicka
Legnica, Kaplica domu parafialnego Katedry
piątek, godz. 20,30 – http://www.katedra.legnica.pl/rozaniec/
Bolesławiec, Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
piątek, godz. 17.00 – http://bozecialo.wboleslawcu.pl/
Prochowice, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela Prochowice


Archidiecezja lubelska
Bychawa, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela
Lublin, Parafia pw. Chrystusa Króla
Lublin, Parafia pw. Dobrego Pasterza
piątek, godz. 9:30, 16:30 (dla dzieci), 17:30, 20:00 – http://lublin.scj.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=105
Lublin, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
piątek, godz. 16:30 (dla dzieci), 17:15, 19:00 (dla młodzieży) – https://youtu.be/ElUPWR49opo
Lublin, Parafia pw. św. Brata Alberta (OO. Bernardyni)
codziennie (oprócz czwartków), godz. 17:30, piątek – godz. 19:30 – https://www.youtube.com/channel/UCOrA85xULjam4i82uLS_w7w/live
Lublin, Kościół akademicki KUL
Lublin, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy
piątek – godz. 17:30 – http://mbnplublin.pl/transmisja-live/l


Diecezja łomżyńska
Radio Nadzieja
piątek, godz. 18:30 – https://radionadzieja.pl


Diecezja opolska
Opole, Parafia Katedralna p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
piątek, godz. 17:45 – http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – piątek, 18.00 – https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/


Diecezja pelplińska
Orlik, Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej
piątek, godz. 16.00 (dla dzieci) – https://www.youtube.com/channel/UCZ99wVW_lGv05b1wljSZUHA
Pelplin, Kościół Bożego Ciała
piątek, godz. 18:00 (dla dorosłych) – http://radioglos.pl
Pelplin, Wyższe Seminarium Duchowne
piątek, godz. 19:00 (dla młodzieży)- https://www.youtube.com/channel/UCZ99wVW_lGv05b1wljSZUHA


Archidiecezja poznańska
Radio Emaus
piątek, godz. 21.00 – rozważania prowadzone przez kleryków Arcybiskupiego Seminarium Duchownego – http://radioemaus.pl/
Poznań, parafia pw. Chrystusa Odkupiciela
Poznań, parafia św. Stanisława Kostki
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela
piątek, godz. 19:15 ​ – ​http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html


Diecezja radomska
Radio Plus Radom (90,7; 94; 97,9 FM)
piątek, godz. 19:10 – http://radioplus.com.pl/posluchaj
Radom, Duszpasterstwo Akademickie
Starachowice, Parafia pw. Św. Trójcy
piątek, godz. 16:30 – https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Radom, Parafia pw. św. Stefana
piątek, godz. 18:30 – https://www.facebook.com/sw.stefan/
Końskie, Kolegiata pw. św. Mikołaja


Diecezja sandomierska
Sandomierz, Parafia pw. św. Józefa
Stalowa Wola, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici)
piątek, godz. 7.30, 17.15
Raniżów, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
piątek, godz. 16.30


Diecezja siedlecka
Radio Podlasie – piątek, godz. 15.30


Diecezja sosnowiecka
Radio eM
piątek, godz. 17:15 – https://www.radioem.pl


Archidiecezja szczecińsko-kamieńska
Szczecin, Bazylika archikatedralna św. Jakuba – codziennie, godz. 11:30, ok. 18:45 (po Mszy Świętej) – https://youtu.be/nAxKBeTQ-9Q


Diecezja tarnowska
Radio Dobra Nowina Małopolska i Radio Dobra Nowina Nowy Sącz
piątek, godz. 17:10, 23:00, Sobota, godz. 23:00 – http://www.rdn.pl


Diecezja toruńska
Facebook Diecezji toruńskiej
piątek, godz. 15.00 – https://www.facebook.com/diecezjatorun
Boleszyn, Parafia pw. św. Marcina
Chełmża, Parafia pw. św. Mikołaja


Archidiecezja warszawska
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie
piątek, godz. 17:00 – http://www.rakowiecka.jezuici.pl/
Warszawa, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej
poniedziałek-piątek, godz. 17:30 – https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/


Diecezja warszawsko-praska
Droga Krzyżowa z bp. Markiem Solarczykiem – piątek, 19:00 – https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/
Warszawa, Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła
piątek, godz. 17.00 – Radio Warszawa – https://radiowarszawa.com.pl
Warszawa-Zerzeń, Parafia Wniebowzięcia NMP
piątek, godz. 17.00 (z rozważaniami dla dzieci), 18.30 (z rozważaniami dla dorosłych) – http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej


Diecezja włocławska
Włocławek, Parafia pw. Wszystkich Świętych
Uniejów, Parafia pw. św. Floriana
Łowiczek, Parafia pw. Świętego Krzyża


Diecezja wrocławska
Radio Rodzina
piątek, godz. 19.00 – https://www.radiorodzina.pl/


Diecezja zamojsko-lubaczowska
Krasnobród, Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny


Diecezja zielonogórsko-gorzowska
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej
piątek, godz. 17.30 – www.rokitno.org
Ordynariat polowy
20 marca 2020 r.
Lubaniec, Parafia wojskowa bł. Piotra Jerzego Frassati
Katedra Polowa Wojska Polskiego pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski 21.03.2020, godz. 17.15 – https://katedrapolowa.pl
Żagań, Parafia Wojskowa pw. Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego

© Copyright 2021 Mobirise & Parafia pw. NSPJ w Jastrzębiu-Zdroju., tel. 32 476 22 58, konto: BS 43847000012001001065420001  
All Rights Reserved