Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 8.30 na spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez naszego opiekuna ks. Adama i naszych animatorów. Panuje u nas niezwykle przyjazna atmosfera. Wszyscy, starsi i młodsi, jesteśmy dla siebie bardzo życzliwi. Nie brakuje nam nigdy poczucia humoru.

Jak tylko pogoda na to pozwala, rozwijamy nasze zamiłowania sportowe do piłki nożnej, rozgrywając wspólnie mecze na profesjonalnym boisku. Zdobywamy wysokie miejsca w organizowanych turniejach (jak chociażby II miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej w grupie starszej i III miejsce w grupie młodszej). Jeździmy do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, uczestniczymy w seansach filmowych w kinach Ciemna-City w Katowicach, Multikinie w Rybniku, pływamy w aquaparku w Krakowie, gramy w kręgielni, stołujemy się w restauracji McDonald’s, organizujemy wyprawy rowerowe: do Czech, Skoczowa, Turzy Śląskiej, Krostoszowic. Uczestniczymy w różnorodnych wycieczkach jedno- i kilkudniowych (byliśmy m.in. w zakopiańskich termach i wrocławskim Afrykarium).

Od niedawna korzystamy z wyremontowanej ministranckiej salki rekreacyjnej, w której w zdrowy i pożyteczny sposób możemy wspólnie spędzać wolny czas. Do dyspozycji mamy minisiłownię, w której skład wchodzą: atlas do ćwiczeń ogólnorozwojowych (mięśni klatki piersiowej, barków, bicepsów, tricepsów, nóg), ławeczkę do ćwiczeń mięśni brzucha, ławeczkę pod sztangę do ćwiczeń z wolnymi ciężarami, sztangi, hantle, rower stacjonarny. Sprzęt jest bardzo dobrej jakości – część pochodzi z linii „Professional”, używanej w renomowanych siłowniach. Mamy też do dyspozycji stół do gry w piłkarzyki, stół bilardowy z nowym wyposażeniem, karty, gry planszowe.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć przy ołtarzu. Zapraszamy wszystkich chętnych do zasilenia naszej grupy (nie tylko tych, którzy dobrze grają w piłkę nożną i lubią hamburgery!).