Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 8.30 na spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez  opiekuna ks. Adama Bojdoła i naszych animatorów. Panuje u nas przyjazna atmosfera., pełna życzliwości i poczucia humoru.

Jak tylko pogoda na to pozwala, rozwijamy nasze zamiłowania sportowe do piłki nożnej, rozgrywając wspólnie mecze na profesjonalnym boisku. Zdobywamy wysokie miejsca w organizowanych turniejach (jak chociażby II miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej w grupie starszej i III miejsce w grupie młodszej). Jeździmy do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, uczestniczymy w seansach filmowych w kinach Ciemna-City w Katowicach, Multikinie w Rybniku, pływamy w aquaparku w Krakowie, gramy w kręgielni, stołujemy się w restauracji McDonald’s, organizujemy wyprawy rowerowe: do Czech, Skoczowa, Turzy Śląskiej, Krostoszowic. Uczestniczymy w różnorodnych wycieczkach jedno- i kilkudniowych (byliśmy m.in. w zakopiańskich termach i wrocławskim Afrykarium).

Od niedawna korzystamy z wyremontowanej ministranckiej salki rekreacyjnej, by  wspólnie spędzać wolny czas. Do dyspozycji mamy minisiłownię z atlasem do ćwiczeń ogólnorozwojowych (mięśni klatki piersiowej, barków, bicepsów, tricepsów, nóg), ławeczką do ćwiczeń mięśni brzucha, ławeczką pod sztangę do ćwiczeń z wolnymi ciężarami, sztangi, hantle, rower stacjonarny. Sprzęt jest bardzo dobrej jakości – część pochodzi z linii „Professional”, używanej w renomowanych siłowniach. Mamy też do dyspozycji stół do gry w piłkarzyki, stół bilardowy z nowym wyposażeniem, karty, gry planszowe.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć przy ołtarzu. Zapraszamy wszystkich chętnych do służby Panu Jezusowi.