MINISTRANCI

Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 8.30 na spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez naszego opiekuna ks. Tomasza Farbotko i naszych animatorów. Panuje u nas niezwykle przyjazna atmosfera. Wszyscy, starsi i młodsi, jesteśmy dla siebie bardzo życzliwi. Nie brakuje nam nigdy poczucia humoru.

Jak tylko pogoda na to pozwala, rozwijamy nasze zamiłowania sportowe do piłki nożnej, rozgrywając wspólnie mecze na profesjonalnym boisku. Zdobywamy wysokie miejsca w organizowanych turniejach (jak chociażby II miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej w grupie starszej i III miejsce w grupie młodszej). Jeździmy do Parku Rozrywki Energylandia, uczestniczymy w seansach filmowych w kinach Ciemna-City, Multikinie, pływamy w aquaparku, gramy w kręgielni, stołujemy się w restauracji McDonald’s, organizujemy wyprawy rowerowe. Uczestniczymy w różnorodnych wycieczkach jedno- i kilkudniowych (byliśmy m.in. w zakopiańskich termach i wrocławskim Afrykarium).

Jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć przy ołtarzu. Zapraszamy wszystkich chętnych do zasilenia naszej grupy (nie tylko tych, którzy dobrze grają w piłkę nożną i lubią hamburgery!).