KOLĘDA 2019/2020

Christus mansionem benedicat

28.11  czwartek

     1)   16:00   Boża Góra Prawa  26, 26A, B, C, D

     2)   16:00   Boża Góra Prawa  28A, B, C, D

      3)   16:00   Boża Góra Prawa  28E, F, G, H

 29.11  piątek

      1)   16:00   Zdrojowa od końca, Krótka

       2)   16:00   Dworcowa od końca do 16

30.11  sobota

      1)   10:00   Boża Góra Prawa od początku

      2)   10:00   Witczaka domki,

                      następnie bloki  2,4C, B, A, 4F, G,H

  1.12  niedziela

       1)   14:00   Boża Góra Lewa od początku

       2)   14:00   Boża Góra Prawa  26E, F, G, H, I, J

  2.12  poniedziałek

       1)   16:00   Ofiar Faszyzmu  8 – 2

  3.12  wtorek

       1)   16:00   Ofiar Faszyzmu  15 – 1

  4.12  środa

       1)   16:00   Ofiar Faszyzmu  16 – 10

       2)   16:00   Żołnierzy Niezłomnych  1 – 7

  5.12  czwartek

       1)   16:00   Żołnierzy Niezłomnych  12 – 2

       2)   16:00   Szarych Szeregów  15 – 23

       3)   16:00   Szarych Szeregów  1 – 13

  6.12  piątek

       1)   16:00   Szarych Szeregów  20 – 2

  7.12  sobota

       1)   10:00   Mazurowiec, Kondziołowiec

        2)   10:00   11 Listopada nieparzyste

                           od początku, Podmiejska  1–9

  8.12  niedziela

       1)   14:00   Staszica od początku

       2)   14:00   Dworcowa od początku do 15A

  9.12  poniedziałek

       1)   16:00   Broniewskiego  1 – 7

10.12  wtorek

       1)   16:00   Broniewskiego  2 – 10

11.12  środa

       1)   16:00   Broniewskiego  12 – 20

       2)   16:00   Kościuszki od początku

12.12  czwartek

       1)   16:00   Słoneczna  16 – 4

       2)   16:00   Słoneczna  30 – 18

       3)   16:00   Słoneczna  42 – 32

13.12  piątek

        1)   16:00   Andersa  1 – 9

        2)   16:00   Andersa  8 – 2

14.12  sobota

        1)   10:00   Pszczyńska  70 – 12

        2)   10:00   Sienkiewicza, Żeleńskiego,

                          Kraszewskiego

15.12  niedziela

        1)   14:00   Andersa domki,

                           następnie  10–16

        2)   14:00   Pszczyńska  31 – 63 

16.12  poniedziałek

        1)   16:00   Andersa  11 – 23

17.12  wtorek

        1)   16:00   Andersa  25 – 37

18.12  środa

        1)   16:00   Konopnickiej  2 – 10

        2)   16:00   11 Listopada  11, 11A,11B

19.12  czwartek

        1)   16:00   11 Listopada  7, 7A, 7B,

        2)   16:00   Poprzeczna  18 – 8

27.12  piątek

        1)   16:00   Poprzeczna  2 – 6,  1 – 5

        2)   16:00   Leśna, 

                           11 Listopada parzyste

                            od początku, Prosta 2

28.12  sobota

        1)   10:00   Reymonta od początku

        2)   10:00   Prusa, Orzeszkowej, Zapolskiej

29.12  niedziela

       1)   14:00   Lipowa, Kasztanowa

       2)   14:00   Miarki  5, 6, 7, 8, 9

30.12  poniedziałek

       1)   16:00   11 Listopada  13A, 

                          Żeromskiego domki

       2)   16:00   Pszczyńska  1 – 23

  2.01  czwartek

       1)   16:00   Wodzisławska  44 – 1

       2)   16:00   Akacjowa, Świerkowa, Zioły

  3.01  piątek

       1)   16:00   Klonowa od końca

       2)   16:00   Wiśniowa od końca

  4.01  sobota

       1)   10:00   Sosnowa od początku

       2)   10:00   Ogrodowa od początku

  5.01  niedziela

        1)   14:00   Jodłowa, Jesionowa

        2)   14:00   Dębowa od końca, Różana

  6.01  poniedziałek

        1)   14:00   1 Maja od końca do 57,

                           w trakcie Słowackiego

        2)   14:00   1 Maja 19 – 51A

  7.01  wtorek

        1)   16:00   Miarki 1, następnie domki

        2)   16:00   Miarki  2, 3

  8.01  środa

        1)   16:00   Żeromskiego  28 – 18

         2)   16:00   Żeromskiego  16 – 2

  9.01  czwartek

        1)   16:00   Żeromskiego  15 – 1

        2)   16:00   1 Maja od 42 do końca

10.01  piątek

       1)   16:00   1 Maja  2 – 24

        2)   16:00   1 Maja  17 – 1

11.01  sobota

       1) 10:00   Mickiewicza od końca

       2) 14:00    kolęda dodatkowa