INTENCJE MSZALNE 11.11-17.11.2019

11.11. 2019 r.   PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie św. Marcina z Tours

7:00      Za ++ dziadków z obu stron

8:00      Za + Klarę Wesołowską, córki Marię i Elżbietę Klassa  

9:00      W intencji ojczyzny

18:00    Za + Różę Wacławczyk w 1 rocznicę śmierci          

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

 

12.11. 2019 r.   WTOREK     Wspomnienie św. Jozafata bp. i męcz.

7:00      Za ++ rodziców Florentynę i Ernesta Czajów oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa

8:00      Za + ks. Tadeusza Garusa w kolejną rocznicę śmierci

8:00      Za + Jolantę Radzewicz w 5 rocznicę śmierci

18:00    Za + Kazimierza Galisza w 2 rocznicę śmierci

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

 

13.11. 2019 r.   ŚRODA      Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

7:00     Za + syna Marka Jareckiego w 25 rocznicę śmierci                  

8:00     Za ++ z rodzin Piguła, Rauer, Trojańczuk, Broda i Pinkas

17:00    Nabożeństwo różańcowe

18:00    Ku czci Matki Bożej Fatimskiej w intencji czcicieli i rodzin naszej parafii

18:00    Za + Gertrudę Pospiech

 

14.11. 2019 r.   CZWARTEK      Dzień powszedni

7:00                 

8:00     Za ++ rodziców Zofię i Jana Wajsmanów, synów Mirosława i Marka Figasów, ++  dziadków     

8:00     Za + Adelajdę Bryłę, męża Stanisława, syna Ireneusza ( intencja sąsiadów i przyjaciół)

18:00    Za + Janinę Walę w 5 rocznicę śmierci

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

 

15.11. 2019 r.   PIĄTEK              Dzień powszedni

7:00      Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krzysztofa Wekfejta z okazji urodzin                      

8:00     Za + męża Longina w kolejną rocznicę śmierci, syna Jarosława, rodziców z obu stron, pokrewieństwo Spanowski, Mazur, Franciszka Kozyrę, Pala, Leona Kozieła

18:00    Za ++ rodziców Aleksandrę i Władysława Łupków, dziadków Klarę i Antoniego Łupków,  Zofię i Teofila Barczyków

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

 

16.11. 2019 r.   SOBOTA              Dzień powszedni

7:00      Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo. opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Gabrieli Sońty z okazji urodzin       

8:00      Za + męża Józefa Gabryś, teściów Franciszkę i Franciszka Gabrysiów, pokrewieństwo i  dusze czyśćcowe

8:00      Za + Gertrudę Pośpiech         

9:00      W intencji wszystkich krwiodawców w Jastrzębiu i Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju

18:00    Za + Józefa i Irenę Marcol, Eleonorę i Alfreda

18:00    W intencji ministrantów

 17.11. 2019 r.    XXXIII  NIEDZIELA  zwykła

7:00      Za + Hildegardę Czaplę i dusze w czyśćcu cierpiące ( intencja sąsiadów)

8:30      ZA + Anielę Szymurę, pokrewieństwo Wojnar i Szymura  

8:30      Za + Gertrudę Pośpiech

9:45      Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogłosławieństwo i  zdrowie dla Eweliny z okazji urodzin    

11:00    Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny Madej z okazji urodzin

12:15    Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Antoniego Marka Urbańskiego, jego rodziców i chrzestnych oraz Oliviera Nikodema Nikla, jego rodziców i chrzestnych z okazji przyjęcia sakramentu chrztu.

17:15    Nieszpory niedzielne

18:00    Za + Jana Grzonkę w 3 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, szwagierkę Teresę i szwagra Franciszka