INTENCJE MSZALNE 04.11-10.11.2019

04.11. 2019 r.   PONIEDZIAŁEK          Wspomnienie św. Karola Boromeusza

7:00      Za ++ zmarłych zalecanych

8:00      Za ++ Alojzego, Gertrudę Pośpiechów, Józefa i Józefę Brychcych, rodziców, pradziadków, dusze w czyśćcu cierpiące

8:00      Za + Gertrudę Pośpiech

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    Ku czci  Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie,  Światło i dary Ducha Świętego dla Marcina z okazji 15 rocznicy urodzin

05.11. 2019 r.   WTOREK       Dzień powszedni

7:00      Za ++ ojca Bolesława Baja i mamę Katarzynę

8:00      Za ++ męża Kazimierza Kowalczyka w 6 rocznicę śmieci, rodziców, teściów, szwagrów, Edwarda, Stanisława, Józefa oraz Andrzeja Adamczyka i Rudolfa Ziętka

8:00      Za ++ zmarłych zalecanych

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    Za ++ Romualda Wielebę, Ludwinę i Augustyna Szwedę, Marię i Michała Wielebę, Łucję, Józefa, Ludwika, Augustyna Szwedę

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

06.11. 2019 r.   ŚRODA         Dzień powszedni

7:00      Za ++ zmarłych zalecanych         

7:00      Za + Gertrudę Pośpiech

8:00     Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji rodzin i dzieci poczętych

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    Za ++ rodziców Agnieszkę i Jakuba Grzonków, męża Franciszka, jego rodziców, brata Jana, ++ z pokrewieństwa Grzonka, Bronny i Gajda

18:00    Za + Iwonę Brachaczek

 07.11. 2019 r.  I CZWARTEK

7:00      Za ++ zmarłych zalecanych

8:00     W intencji kapłanów oraz z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

            Nabożeństwo Eucharystyczne

17:15    Różaniec

18:00    Za ++ rodziców Marię, Adama Kowalczyków, Kazimierę, Lucjana Pasztorów, brata Andrzeja, Martę, Ludwika Pisarskich

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

 08.11. 2019 r.   PIĄTEK                       Dzień powszedni

7:00      Za ++ zmarłych zalecanych

8:00     Za + Jarosława Bartusia w 1 rocznicę śmierci     

8:00     Za + Mirosława Zienia( intencja bratowych Oli i Ireny z rodzinami)

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    Za + Gertrudę Pośpiech

 09.11. 2019 r.   SOBOTA     Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7:00      Za ++ Józefa i Jadwigę Mazurów, Alojzego i Marię Witoszków, Paulinę Piekut, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

8:00      Za ++ męża Stanisława Kiesia, Gertrudę, Józefa Sobalę, Annę, Pawła Kiesiów, rodzeństwo i ++ z rodziny Kiesiów, Sobalów

8:00      Za + Gertrudę Pośpiech

14:00    Ślub: Tobiasz Peśla i Anna Zmonarska         

18:00    Za ++ Tadeusza Kusia, rodziców z obu stron, Janinę Sztajner, Stanisława, Ireneusza, Adelajdę Bryłów

 10.11. 2019 r.    XXXII  NIEDZIELA 

7:00      Za + Danutę Grygier, Floriana Pakułę, ++ z rodziny Grygier, Pakuła, Mućko, Katarzynę Grygier

8:30      Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ks. Franciszka Salamona z okazji urodzin

9:45      Za + Gertrudę Pośpiech

11:00    Ku czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo. zdrowie dla Heleny w 80. rocznicę urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków  i prawnuków

12:15    Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny i Henryka z okazji 60. rocznicy ślubu             

17:15    Nieszpory niedzielne

18:00    Za ++ męża Stefana Kaczora w 18 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, rodzeństwo, bratowe i szwagra, dusze czyśćcowe