INTENCJE MSZALNE od 21 – 27.10.2019 r.

21.10.2019 r.        PONIEDZIAŁEK                   Dzień powszedni

7.00         Za + Józefę Milczanowską w 2 rocznicę śmierci

8.00         Za + Irenę Karcz ( intencja siostry Stefanii z rodziną)

17.15      Różaniec

18.00       Za + Lidię Żuk w 13 rocznicę śmierci, męża Tadeusza, ++ z pokrewieństwa Żuk, Stanasiuk, Kierzkowskich

22.10.2019 r.        WTOREK                      Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

7.00         Za + Adelajdę Bryła ( intencja sąsiadów i przyjaciół)

8.00         Za + Alfredę i Hieronima Gulajskich

17.15       Różaniec

18.00       Za + ojca Sławomira Grudzińskiego, dziadków z obu stron i ++ z rodziny

23.10.2019 r.        ŚRODA                                  Dzień powszedni

7.00         Za + Józefa Gawlik i jego żonę Mariannę

8.00         Za + rodziców Marię i Alojzego Dziuba

17.15       Różaniec

18.00       Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog , zdrowie dla Teresy i Mieczysława Baj z okazji 48 rocznicy ślubu

18.00       W intencji Bogu wiadomej

24.10.2019 r.        CZWARTEK                         Dzień powszedni

7.00         Za + Agnieszkę Błaszczyk

8.00         Za + Za + Agnieszkę Ostrzołek w 1 rocznicę śmierci

8.00         Za + Piotra i Leopoldynę Zając, Alojzego Wowra ( intencja kuzynki Barbary)

17.15       Różaniec

18.00       Za + rodziców Annę i Józefa Szpitalnych, brata Stanisława, męża Franciszka, jego rodziców i ++ z pokrewieństwa

25.10.2019 r.        PIĄTEK                                 Dzień powszedni

7.00         Za + Jerzego Marszalik ( intencja siostrzeńca Bogdana Duda)

8.00         Za + Józefa Koczor, rodziców z obu stron i rodzeństwo

17.15       Różaniec

18.00       Za + rodziców Ludwika i Elżbietę, braci Kazimierza i Eugeniusza Poloczek, oraz z++ z rodziny Poloczek

18.00       Za + męża Czesława, syna Krzysztofa Grynczel, Lucynę, Jana, Agnieszkę, Jolantę, Kazimierza, dziadków i babcie z obu stron, ++ z rodziny Popławskich i Grynczel

26.10.2019 r.        SOBOTA                              Dzień powszedni

7.00         Za + Teresę i Ferdynanda Ficek, Kazimierę, Marian, Zofię Bazak, ++ z pokrewieństwa

8.00         Za + syna Łukasza Bołdys w 5 rocznicę śmierci

13.00       Ślub:  Adma Kubiak i Oliwia Sporyś

14.00       Msza św. dziękczynna za pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych Europy     

17.15       Różaniec

18.00       Za + rodziców  Dorotę i Zygmunta Warlewskich, ++ z pokrewieństwa Warlewski i Pardubickich

27.10.2019 r.        XXX NIEDZIELA   ZWYKŁA           Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła  Własnego

7.00         Za + Józefa i Dorotę Gomola, ++ z rodzin Gomola i Gaida

8.30         Za + męża Jana Pisarskiego w 2 rocznicę śmierci, córkę Janinę

8.30         Za + Arnolda Stanowickiego w 2 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo oraz pokrewieństwo z obu stron

9.45         Za + Michała Janyszka

11.00       Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog , zdrowie dla Zbigniewa i Magdaleny w 10 rocznicę ślubu i błogosławieństwo Boże dla dzieci Martynki, Tobiasza, Estery, Patrycji i Ignasia

12.15       O szczęśliwy przebieg operacji dla siostry Wioletty oraz o Boże błogosławieństwo. potrzebne łaski i powrót do zdrowia  

17.15       Różaniec

18.00       Za + Piotra Kępińskiego w 3 rocznicę śmierci