INTENCJE MSZALNE od 07 – 13.10.2019 r.

07.10.2019 r.       PONIEDZIAŁEK                 Wspomnienie NMP Różańcowej

7.00        Za ++ rodziców Jerzego i Agnieszkę Gajda, dziadków Jakuba i Martę Salamon, Jana i Annę Gajda, synów i córki

8.00        Za + Henryka Mazur w 1 rocznicę śmierci

17.00      Różaniec

18.00      Za + Grażynę Dyrda w 5 rocznicę śmierci,Krystynę i ++ z całej rodziny

18.00      Za+ Jerzego Marszalik (intencja siostrzeńca Dariusza)

08.10.2019 r.       WTOREK             Dzień powszedni

7.00        Za + Adelajdę Bryła (intencja sąsiadów i przyjaciół)

8.00        Za + męża Juliana Piekarz w 20 rocznicę śmierci, córkę i wnuczkę Składzień, rodziców i brata Leszka Kurpiewskich, szwagra Eugeniusza Skorupskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00        Za + Emilię Telega, ++ z rodziny Telega i Cak

17.15      Różaniec

18.00      Za + męża Karola Brachaczek, rodziców i teściów, córkę Iwonę Brachaczek

09.10.2019 r.       ŚRODA                 Dzień powszedni

7.00        Za + Franciszka Niechwiejczyk, żonę Martę, rodziców, rodzeństwo z obu stron

8.00        Za + brata Jarosława Chmielowiec w 7 rocznicę śmierci, ++ z rodziny

17.15      Różaniec

18.00     Za ++ Wiktorię Kowalczyk w kolejną rocznicę śmierci, jej męża, rodziców, braci i siostry z pokrewieństwa Wuwer, Szmuk, Koczor i Hanusek

18.00     Za + Emilię Telega, ++ z rodziny Telega i Cak

10.10.2019 r.       CZWARTEK       Dzień powszedni

7.00        Za ++ Bożenę Bekus w 2 rocznicę śmierci, Annę Patas, Bogdana Nowak

8.00        Za + Marię Małyjurek w 21 rocznicę śmierci

17.15      Różaniec

18.00      Za + Kazimierza Grabińskiego w 4 rocznicę śmierci

11.10.2019 r.       PIĄTEK                Dzień powszedni

7.00        Za + Bronisławę Cieślik, męża Jana, ++ rodziców i teściów, pokrewieństwo z obu stron i dusze czyśćcowe

8.00        Za + mamę Marię, męża Gustawa, rodzeństwo Irenę, Bogusława i Bronisława, ++ z pokrewieństwa

17.15      Różaniec

18.00     Za ++ rodziców Alojzego i Wiktorię Kłosok, teściów, bratanka Janusza, bratową Anielę

12.10.2019 r.       SOBOTA             Dzień powszedni

7.00        Za + Adelajdę Bryła (intencja sąsiadów)

8.00        Za ++ Felicję Łapa w 15 rocznicę śmierci, jej rodziców Franciszka i Gertrudę Machura

13.00      Ślub: Andrzej Serwin i Katarzyna Burzec

17.15      Różaniec

18.00      Za + męża Jacka Pluskota w 4 rocznicę śmierci

13.10.2019 r.       XXVIII  NIEDZIELA 

7.00        Za + Martę, Stanisława, Edwarda Orszulik, Alinę i Alfonsa Wrożynę

8.30        Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog , zdrowie dla Marii z okazji urodzin

9.45        Ku Czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę,Boże błog.dla Adrianny i Arkadiusza z okazji 20 rocznicy ślubu

11.00      Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog , zdrowie, Dary Ducha Świętego dla wnuka Mateusza z okazji 11 rocznicy urodzin

12.15      Ku Czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę,Boże błog.dla Urszuli z okazji 60 rocznicy urodzin

Roczek: Gabriel Zgórka, Lidia Mazurek

17.15      Różaniec

18.00     Ku czci Matki Bożej Fatimskiej w intencji czcicieli i rodzin naszej parafii