Intencje Mszalne 30.09.0219-06.10.2019

30.09.2019 r.    PONIEDZIAŁEK          wsp. Św. Hieronima prez.. i dK.

7.00      Za + S. M. Sawie

8.00      Za + męża Czesława, teściów Mariannę i Stanisława, ++ z rodziny Burek

18.00    Za +męża  Stanisława Kocoń, synów Janusza i Wiesława, synową Barbarę, brata Władysławai rodziców zobu stron

18.00    Za + Zofię i Wiesława Kosińskich, brata Bogdana

01.10.2019 r.    WTOREK         Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK.

7.00      Za + Mieczysławę Pałycha w 1 rocznicę śmierci

8.00      Za + Romana Pisarskich w 8 rocznicę śmierci, Natalię, Tadeusza i Włodzimierza Pisarskich

8.00      Za + s.M. Zygmuntę.

17.15    Różaniec

18.00    Za + ojca Alfreda Worynę w 3 rocznicę śmierci, mamę Bronisławę i ++ z rodzin Woryna, Rduch

02.10.2019 r.    ŚRODA            Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

7.00      Ku Czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę,Boże błog. dla Bronisława z okazji urodzin

8.00      Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji rodzin i dzieci poczętych

17.15    Różaniec

18.00    Za ++ Różę i Oskara Skudlik, ich córkę Różę i Eleonorę, zięcia Romana i wnuka Marka Babczyk oraz ks. Jana Dragosza

03.10.2019 r.    I CZWARTEK   Dzień powszedni

7.00      Za ++ Jana Gajda, wnuczkę Ewę Mądry, ++ z rodziny Gajda i Sobala

8.00      W intencji kapłanów oraz z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 Nabożeństwo Eucharystyczne

16.30    Za + Adelajdę Bryła (od Jadwigi i Haliny)

17.15    Różaniec

18.00    Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo św. Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski, za dar powołania do FZŚ dla wszystkich braci sióstr oraz o nowe powołania do FZŚ

04.10.2019 r.    I PIĄTEK          Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00      Za + Annę Legierską w 1 rocznicę śmierci

8.00      Ku czci NSPJ w intencji czcicieli Serca Jezusowego w naszej parafii oraz jako      wynagrodzenie za popełnione grzechy

17.15    Różaniec

18.00    Ku czci NSPJ w intencji dzieci  po  Wczesnej i I Komunii Świętej, ich rodziców, młodzieży, kandydatów do bierzmowania i rodzin naszej parafii

05.10.2019 r.    I SOBOTA        Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

7.00      Matki parafii

8.00      Za ++ Krystynę i Józefa Szlag, synów Jerzego i Grzegorza, teściów Klarę i Stanisława Bartosik

17.00    Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca

18.00    Ku czci Niepokalanego Serca NMP jako wynagrodzenie za bluźnierstwa popełnione przeciwko Matce Najświętszej

18.00    Za żyjących  i ++ członków  X  Róży Różańcowej

06.10.2019 r.    XXVII  NIEDZIELA 

7.00      Za + syna Sławomira Skalik w 23 rocz. śm., Leokadię i Władysława Kołodziej, Stefana Gruzło, męża Mariana Gojowy i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30      Za + Edwarda Orszulik, jego rodziców, teścia i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30      Za + Franciszka  Matuszczak w 4 rocz. śmierci, + Józefa Tomaszek i ++ z rodziny

9.45      Za Parafian

11.00    Za + Marcelego Zajdel

12.15    Roczki: Mateusz Palczewski, Maja Bykowska, Lena Dereń

17.15    Różaniec

18.00    Za + Jana Stencel w 2 rocz. śm., ++ rodziców oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące