Ogłoszenia 16 niedziela zwykła 21.07.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godzinie 17.15.

2. Zapraszamy we wtorek na godzinę 16 na spotkanie z prawnikiem, który poprowadzi spotkanie dotyczące każdych praw jako konsumentów. Spotkanie dotyczyć będzie codziennych spraw, takich jak zakupy, reklamacje, umowy przez Internet i telefon, ryzyko zakupów od akwizytorów czy przedstawiciel rodzinnych firm, którzy pukają do naszych drzwi. Omówione zostaną prawne sposoby obrony przed nieuczciwymi przedsiębiorcami, a także system pomocy konsumenckiej.

2.W czwartek przypada Święto św. Jakuba Apostoła.

Również w czwartek wspominamy św. Krzysztofa patrona kierowców. Dlatego też w niedzielę po każdej Mszy świętej pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy.

W piątek przypada wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Matki Najświętszej.

3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.