Ogłoszenia

5 niedziela Wielkiego Postu   7.04.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godzinę 17.15. Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godzinie 15.30.

2. W tym tygodniu odbędą się rekolekcje szkolne Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Zespołu Szkół Specjalnych nr 9.

3.Spotkanie rodziców dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I komunii świętej i w maju będą świętować pierwszą rocznicę, odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w domu parafialnym.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o 18.40 w domu parafialnym.

5. W czwartek o godzinie 18.45 zapraszamy kandydatów do bierzmowania na obowiązkowe spotkanie.

6. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o godzinie 17.00. Dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w sobotę na godzinę 9.30. Zalecki za zmarłych zalecanych w czasie Drogi Krzyżowej możemy składać w zakrystii.

7. Starszych wiekiem i chorych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od godziny 10.00.

Również w sobotę zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej o godzinie 17.00 na różaniec święty.  O 18.00 Msza św. w ich intencji.

8. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Palmy poświęcimy w czasie każdej Mszy św. O godzinie 11.00 Mszę św. poprzedzi procesja wokół kościoła. Dlatego też prosimy o zgromadzenie się przed kościołem. Przed kościołem, jak co roku młodzież będzie rozprowadzać palmy. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont naszego kościoła. Po każdej Mszy Świętej dzieci z Koła Misyjnego rozprowadzać będą baranki i zajączki, z których ofiary złożone zostaną na misje w Zambii.