Intencje 08.04-14.04.2019

08.04.2019 r.    PONIEDZIAŁEK     V Tygodnia Wielkiego Postu

7.00   Za + Alojzego i Gertrudę Pośpiech, Józefa i Józefę Brychcy, dusze w czyśćcu cierpiące

8.00   Za + Wandę Szymańską

8.00   Za + Józefa Kulig ( intencja Zdzisława Piwowar)

9.00   Rekolekcje Szkoła Podstawowa Nr 4 kl. I – IV

11.00 Rekolekcje Szkoła Podstawowa Nr 4 kl. V – VIII

18.00 Za + Irenę Marek w 1 rocznicę śmierci, męża Wiktora

09.04.2019 r.    WTOREK     V Tygodnia Wielkiego Postu

7.00    ZA + Wandę Szymańską

8.00    Za + rodziców Jadwigę i Jana Mazur, teściów Martę i Franciszka Podeszwa, syna Leszka, ciocię Marię Tomecki, dziadków, brata Franciszka, siostrę Jadwigę, szwagrów Zbigniewa, Jana, Stanisława i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00    Za + Jozefa Kulig ( intencja Zdzisława i Władysławy  Dudziak z rodziną)

9.00    Rekolekcje Szkoła Podstawowa Nr 4 kl. I – IV

11.00  Rekolekcje Szkoła Podstawowa Nr 4 kl. V – VIII

18.00  Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Małgorzaty i Józefa Grzonka z okazji 30 rocz. ślubu

10.04.2019 r.     ŚRODA        V Tygodnia Wielkiego Postu

7.00   Za + Wandę Szymańską

8.00   Za + Józefa Kulig ( intencja kolegów emerytów z Państwowej Straży Pożarnej)

9.00   Msza św. Szkoła Podstawowa Nr 4

11.00 Msza św. Szkoła Podstawowa Nr 4

          Rekolekcje –  Szkoła im. Witczaka

18.00 Za + Włodzimierza Kmiecika, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa

11.04.2019 r.      CZWARTEK        V Tygodnia Wielkiego Postu

7.00    Za + rodziców Dorotę i Pawła Maksów, teściów Marię i Edmunda Świtała

8.00         Za + Wandę Szymańską

           Rekolekcje –  Szkoła im. Witczaka

18.00       Za + ojca Czesława w  kolejną rocznicę śmierci, Członków III Zakonu Franciszkańskiego ++ krewnych z rodziny Lustyk, Rzodów i Modrzejewskich

12.04.2019 r.      PIĄTEK       V Tygodnia Wielkiego Postu

7.00         Za + Wandę Szymańską

8.00    Za + męża Leona Kozieł, jego rodziców, ojca Franciszka Kozyra, Joachima Koloczek, ++ z rodziny Mazur, Spanowski i dusze w czyśćcu cierpiące     

9,00   Msza Św. Rekolekcyjna szkoły im. Witczaka

17.00 Droga Krzyżowa         

18.00  Za ++ rodziców Eleonorę i Romana Babczyk, brata Marka, dziadków  Oskara i Różę Skudlik, ich córkę Różę oraz ks. Jana Dragosza

13.04.2019 r.     SOBOTA          V Tygodnia Wielkiego Postu

7.00         Za + Agnieszkę Gajda w 2 rocznicę śmierci, męża Jerzego, dziadków,  ++ z rodziny Salamon i Gajda

 8.00        Za + syna Krzysztofa Węgiel w 1 rocznicę śmierci

8.00     Za + Wandę Szymańską

9.30    Droga Krzyżowa dla dzieci

17.00 Nabożeństwo Fatimskie

18.00  Ku czci Matki Bożej Fatimskiej w intencji czcicieli i rodzin naszej parafii

14.04.2019 r.     NIEDZIELA  Palmowa  Męki  Pańskiej

7.00         Za + Wandę Szymańską

 8.30    Za ++ teściów Józefa i Genowefę Kołodziej, syna Andrzeja, oraz rodziców Jana i Elżbietę Szmuk

 8.30   Za + Natalię Bortlik w 1 rocznicę śmierci

 9.45  Ku czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Zofii Kusiak w 60 rocznicę urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny   

10.00 Msza św. dla Niesłyszących – kaplica Sióstr Boromeuszek      

11.00 ZA PARAFIAN

12.15 Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o opiekę Anioła Stróża, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Róży Winkler z okazji I rocznicy urodzin o raz o opiekę nad całą rodziną

Roczek: Zuzanna Serwotka

17.15       Gorzkie Żale         

18.00       Za + Piotra, Faustynę, Włodzimierza, Dominika Kępińskich