Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiejszą Eucharystią rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Witamy serdecznie rekolekcjonistę księdza Łukasza Walaszka. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla ks. Łukasza i naszej parafii. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godzinę 17.15. O godzinie 19.15 spotkanie rekolekcyjne dla małżonków, nauka: „Dom na skale” oraz odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Dzieci wyjeżdżające na obóz katolicki do Jantaru będą sprzedawać własnoręcznie wykonane kartki po każdej Mszy Świętej niedzielnej. Bóg zapłać za okazane wsparcie.

W czasie rekolekcji okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą świętą oraz w poniedziałek, wtorek i środę od godziny 17.00.

2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.

Zapraszamy chorych i starszych wiekiem Parafian na Mszę świętą o godzinie 9.30 w czasie której udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie przy stole w domu parafialnym.

O godzinie 19.00 katecheza rekolekcyjna dla wszystkich: „Kościół miejscem nawrócenia”.

3. We wtorek o godzinie 19.00 katecheza rekolekcyjna dla młodzieży: „Smartfonizacja życia a próba odnalezienia Boga”.

4. W środę kolektę przeznaczamy jako nasz dar za przeprowadzone rekolekcje.

5. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o godzinie 17.00. Dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w sobotę na godzinę 9.30. Zalecki za zmarłych zalecanych w czasie Drogi Krzyżowej możemy składać w zakrystii. Chętnych, zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową 5 kwietnia. Początek o 20.00 w parafii Podwyższenia Krzyża. Szczegóły w gablotce.

6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i domu parafialnego.