Intencje 11.03-17.03.2019

11.03.2019 r.    PONIEDZIAŁEK          Dzień powszedni

7.00   Za + Wandę Grodzką w 4 rocznicę śmierci, ++ rodziców, brata Mieczysława

8.00   Za ++ braci Kazimierza i Eugeniusza, rodziców Elżbietę i Ludwika Poloczek, ++ z rodziny Poloczek

8.00   Za + Stanisława Wajdzik, rodziców z obu stron, szwagrów i zięcia Andrzeja

18.00 Za + Józefa, Annę Kolorz, ich dzieci Gertrudę i Ryszarda, pradziadków Roberta i Gertrudę Grygier, Alojzego Pośpiech, dusze w czyśćcu cierpiące

12.03.2019 r.    WTOREK     Dzień powszedni

7.00  Za + Katarzynę Grygier ( intencja XIII Róży Różańcowej)

8.00  Za + Marię Kopecką w 3 rocznicę śmierci, męża Mariana, oraz rodziców z obu stron

8.00  Za + Łucję i Franciszka Fojcik, syna Franciszka, dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Za + rodziców Jakuba i Agnieszkę Grzonka, męża Franciszka, brata Jana,  ++ z pokrewieństwa Grzonka, Bronny i Gajda

13.03.2019 r.     ŚRODA      Dzień powszedni

7.00   Za ++ rodziców Dorotę i Jana Marcol, ++ z rodziny

8.00   Za + męża Stanisława Wiśnickiego, jego rodziców Annę i Stanisława

17.00 Nabożeństwo Fatimskie

18.00 Ku czci Matki Bożej Fatimskiej w intencji czcicieli i rodzin naszej parafii

14.03.2019 r.   CZWARTEK        Dzień powszedni  

7.00    Za ++ rodziców Marię i Teodora Waltar, brata Leona, Eugenię i Henryka Kudyba, chrześniaków Alojza i Daniela, Józefa, Bernadetę i Janusza Bielaszka, Janusza Janko

8.00    Za + męża Zbigniewa Chmiel, rodziców z obu stron, brata i szwagra

18.00  Za ++ rodziców Adama i Aleksandrę Czyż, teściów Maksymiliana i Emę Kowackich,++ z rodziny

18.00 Za + Różę Stępień w 2 rocznicę śmierci

15.03.2019 r.     PIĄTEK       Dzień powszedni

7.00    Ku czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kornelii Gawełczyk z okazji 70 rocznicy urodzin

8.00    Za ++ rodziców Franciszkę i Alojzego Goik, męża Franciszka, teściów Martę i Józefa Synowiec, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 Droga Krzyżowa         

18.00  Za + Agnieszkę Sawicką w 1 rocznicę śmierci, rodziców i pokrewieństwo Golda i Sawickich

16.03.2019 r.    SOBOTA          Dzień powszedni

7.00    Za + wnuka Tomasza w rocznicę śmierci, rodziców, siostrę i brata

 8.00   Za + męża Sławomira Denis w 1 rocznicę śmierci, Konrada i Selmę Kolorz, Szczepana i Łucję Radoła

9.30    Droga Krzyżowa dla dzieci

10.00 Wspólnota św. Mikołaja

18.00  Za + męża Stefana Ryś, ++ z rodziny Ryś i Wyka

Chrzest: Igor Andrzej Sokołowski

17.03.2019 r.    II   NIEDZIELA  Wielkiego Postu

7.00    Za + Józefa i Dorotę Gomola, ++ z rodziny Gomola i Gaida

7.00    Za + Barbarę Borowicz w 3 rocznicę śmierci

 8.30   Ku czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Haliny Młyńczyk z okazji urodzin

 9.45   Za + Gertrudę Myrczak w 4 rocznicę śmierci i jej męża Ryszarda

11.00 ……………………………….

12.15 ZA PARAFIAN: Chrzty: Wiktor Lars Owczarczyk, Agata Antonina Płonka, Tymon Przemysław Wrzosek

Roczek : Kuba Biskupski

17.15  Gorzkie Żale

18.00  Za + męża Stanisława, córkę Magdalenę, zięcia Marka, ++ rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące