Odwiedziny duszpasterskie 2018/2019

1.12. sobota

        1) 10.00   1 Maja od 57 do końca, w trakcie Słowackiego

        2) 10.00   1 Maja 51A – 19, następnie Ofiar Faszyzmu 10 – 16

 

2.12. niedziela

        1) 14.00   1 Maja od końca do 42

        2) 14.00   1 Maja 24 – 2

 

8.12. sobota

        1) 10.00   Żeromskiego 1 – 15

        2) 10.00   Żeromskiego 2 – 16

        3) 14.00   1 Maja 1 – 17

 

9.12. niedziela

        1) 14.00   Żeromskiego 18 – 22

        2) 14.00   Żeromskiego 24 – 28

 

15.12. sobota

          1) 10.00   Różana, Dębowa od początku

          2) 10.00   Ogrodowa od końca

          3) 14.00   Miarki 1, następnie domki

 

16.12. niedziela

          1) 14.00   Jesionowa, Jodłowa

          2) 14.00   Miarki 3,2

 

27.12. czwartek

          1) 10.00   Wiśniowa od początku, w trakcie Klonowa

          2) 10.00   Pszczyńska 23 – 1, następnie Wodzisławska 1 – 44

          3) 14.00   Zioły, Świerkowa od końca, Akacjowa

 

28.12. piątek

          1) 11.00   Sosnowa od końca

          2) 11.00   Reymonta od końca

          3) 14.00   Miarki 9, 8, 7, 6, 5

 

29.12 sobota

         1) 10.00   Zapolskiej, Orzeszkowej, Prusa

         2) 10.00   Kondziołowiec, Mazurowiec

         3) 14.00   Kasztanowa, Lipowa

 

30.12 niedziela

         1) 14.00   Witczaka 2, blok 4A, B, C, następnie domki

         2) 14.00   Mickiewicza od początku

 

2.01. środa

        1) 15.30   Boża Góra Lewa od końca

        2) 15.30   Boża Góra Prawa 26H, G, F, E

 

3.01. czwartek

         1) 15.30   Boża Góra Prawa 28D, C, B, A

         2) 15.30   Boża Góra Prawa 26D, C, B, A, 26

 

5.01. sobota

        1) 10.00   Boża Góra Prawa 26J, I, następnie Boża Góra Prawa od końca

        2) 10.00   Podmiejska 9 – 1, następnie 11 Listopada nieparzyste od końca

        3) 14.00   Boża Góra Prawa 28H, G, F, E

 

7.01 poniedziałek

       1) 15.30   Dworcowa od 15A do początku

       2) 15.30   Dworcowa od 16 do końca

 

8.01. wtorek

        1) 15.30   Staszica od końca

        2) 15.30   Krótka, Zdrojowa od początku

 

9.01. środa

        1) 15.30   11 Listopada parzyste od końca, Leśna

        2) 15.30   Żeromskiego domki, 11 Listopada 13A

 

10.01. czwartek

          1) 15.30   11 Listopada 7B, A, 7

          2) 15.30   Poprzeczna 5 – 1, 6 – 2

 

11.01. piątek

         1) 15.30   Poprzeczna 8 – 18

         2) 11 Listopada 11C, B, A

 

12.01. sobota

          1) 10.00   Pszczyńska 63 – 31

          2) 10.00   Pszczyńska 70 – 12

          3) 14.00   Kraszewskiego, Żeleńskiego, Sienkiewicza

 

 

 13.01. niedziela

          1) 14.00   Konopnickiej 10 – 2

          2) 14.00   Andersa 16 – 10, następnie domki

 

14.01. poniedziałek

          1) 15.30   Andersa 2 – 8

          2) 15.30   Andersa 9 – 1

 

15.01 wtorek

         1) 15.30   Andersa 23 – 11

         2) 15.30   Andersa 37 – 25

 

16.01. środa

          1) 15.30   Słoneczna 4 – 16

          2) 15.30   Słoneczna 18 – 30

 

17.01. czwartek

          1) 15.30   Słoneczna 32 – 42

          2) 15.30   Broniewskiego 10 – 2

 

18.01. piątek

          1) 15.30   Broniewskiego 20 – 12

          2) 15.30   Kościuszki od końca

 

19.01. sobota

          1) 10.00   Broniewskiego 7 – 1, Szarych Szeregów 13 – 1

          2) 10.00   Szarych Szeregów 2 – 20

          3) 14.00   Szarych Szeregów 23 – 15

 

20.01. niedziela

          1) 14.00   Żołnierzy Niezłomnych 2 – 12

          2) 14.00   Żołnierzy Niezłomnych 7 – 1

 

21.01. poniedziałek

          1) 15.30   Ofiar Faszyzmu 1 – 15

          2) 15.30   Ofiar Faszyzmu 2 – 8

 

24.01 czwartek

          15.30   Kolęda dodatkowa