Intencje 12.11-18.11.2018

PONIEDZIAŁEK 12.11.

7.00  Za + Lidię Wachowiec w 30 dzień po śmierci

8.00   1)  Za + Jolantę Radzewicz

8.00   2)  Za + męża Henryka Mazur w 30 dzień po śmierci

18.00  Za + męża Stefana Kaczor w 17 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, rodzeństwo, bratową, szwagra i dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 13.11.

 7.00  Za + Leokadię Kozak, rodziców Bronisławę i Teodora  Krentorz, ++ z rodziny

 8.00   1)  Za ++ z rodziny Piguła, Trojańczuk, Broda, Pinkas, Lauer

 8.00  2) Za + Sylwestra Domańskiego ( intencja mamy Walerii, siostry Teresy z mężem i dziećmi oraz całą rodziną z Piotrkowa Trybunalskiego)

17.00  RÓŻANIEC FATIMSKI

 18.00  Ku Czci MB Fatimskiej w intencji czcicieli i rodzin naszej parafii

 

ŚRODA 14.11.

 7.00  Ku czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za Ojca Założyciela Sióstr Służebniczek NMP, za Edmunda Bojanowskiego i jego beatyfikację z prośbą o rychłą kanonizację i przez jego wstawiennictwo o wzrost duchowy i liczebny Zgromadzenia

8.00   Za ++ Członków Apostolstwa Matki Bożej Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci

18.00 1) Za + Janinę Wala w 4 rocznicę śmierci

 

CZWARTEK 15.11.

7.00  Ku czci Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie dla  Krzysztofa Wekfejta z okazji urodzin

8.00  Za + Irenę Idus w 2 rocznicę śmierci, Stanisława, Antoninę, Andrzeja, Michała Idus, Józefa, Irenę, Krzysztofa Chłosta

18.00 Za + rodziców Agnieszkę i Jakuba Grzonka, brata Jana, męża Franciszka, ++ z pokrewieństwa Grzonka, Bronny, Gajda

 

PIĄTEK 16.11.

7.00  Ku Matki najświętszej z podziękowaniem za opiekę nad Magdaleną

 8.00  Za + Józefa Poloczek, żonę Martę, córkę Irenę, zięcia, Annę i Stefana Tyman

18.00 Za ++ Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

         

 SOBOTA 17.11.

7.00 Ku czci Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę matki Bożej i zdrowie dla Gabrieli Sońta z okazji urodzin

8.00  Za + męża Józefa Gabryś, rodziców Franciszkę i Franciszka Gabryś, Leokadię i Ryszarda Kuś, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00 Grupa Niepełnosprawnych

18.00 Za + Aleksandrę  i Jerzego Janocha, dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA 18.11.

7.00   1 ) Za + Anielę Szymura

          2)  Za + Sylwestra Domańskiego ( intencja Józefa i Bogumiły Ginter z Dusznik Zdroju)

8.30    Ku czci Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo , opiekę i zdrowie dla Jerzego Bodzek z okazji urodzin

9.45  Ku czci Bożej Opatrzności z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Eweliny z okazji 22 rocznicy urodzin

11.00  Ku czci Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej, z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Aniołów Stróżów dla Mai i Igi Ratomskich z okazji urodzin       

12.15 ZA PARAFIAN – CHRZTY: Stanisław Radosław Jańczyk Roczek:  Nina Igielska

18.00 Za ++ rodziców Bronisławę i Józefa Barchańskich, Jadwigę i Stanisława Gliniewicz