Intencje 08.10-14.10.2018

PONIEDZIAŁEK 08.10.

7.00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Jerzego Gajda, dziadków Jakuba i Martę Salamon, ich  2 synów i córkę

8.00  1) Za + męża Juliana Piekarz, córkę i wnuczkę Składzień, rodziców i brata Kurpiewskich, szwagra Eugeniusza Skorupskiego i dusze czyśćcowe

8.00  2) Ku Czci Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie  otrzymane  łaski z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Reginy z okazji urodzin

18.00 Za + Olgę Rybak ( intencja Jadwigi Olczyk i koleżanek

 

WTOREK 09.10.

7.00  Za + Pelagię Ochocką ( intencja Haliny Czyż)

8.00   1)  Za + siostrę Kazimierę Owczarek ( intencja brata Piotra z rodziną)

8.00   2)  Za dusze w czyśćcu cierpiące ( intencja z ofiar ze skarbonki)

18.00  Za + Eleonorę Piechoczek

CHRZEST: Mateusz Bartosz Chlebiej

 

ŚRODA 10.10.

 7.00  Za + Bronisławę Tabacką ( intencja brata Kazika)

8.00   Za + Wiktorię Kowalczyk w kolejną rocznicę śmierci, jej męża, rodziców, braci i siostry, ++ z pokrewieństwa Wuwer, Szmuk, Koczor i Hanusek  

18.00 Za + Kazimierza Grabińskiego

 

CZWARTEK 11.10.

7.00 Za + Bronisławę Cieślik, męża Jana, rodziców i teściów, rodzeństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące

8.00  Za + rodziców Agnieszkę i Franciszka Adamek, ++ z rodziny Adamek i Kaul, + Izydora Galisz

18.00 Za + Jacka Pluskota w 3 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK 12.10.

7.00   Za dusze w czyśćcu cierpiące ( intencja z ofiar ze skarbonki)

8.00 Za + Wacława Hajduczek i ojca Fryderyka ( intencja sąsiadów)

14.00 Ślub: Kamil Małolepszy i Marta Białożyt

18.00 Za ++ rodziców Annę i Michała Mika, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA 13.10.

7.00 Za + Gertrudę i Alojzego Pośpiech

8.00  Za ++ rodziców Różę i Wincentego Król, pokrewieństwo z obu stron, kuzyna Stefana,  szwagra Leszka          

18.00 1) Za + męża Henryka Pawlikowskiego, jego rodziców, siostrę Zdzisławę, ++ z rodziny Myszor, Gawełczyk i Pawlikowski

          2) Ku Czci MB Fatimskiej w intencji czcicieli i rodzin naszej parafii

 

 

NIEDZIELA 14.10.

7.00   Ku Czci Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie  otrzymane  łaski z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Tadeusza z okazji 60 rocznicy urodzin

8.30   Ku Czci Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszelkie  otrzymane  łaski z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Magdaleny i Ireneusza z okazji rocznicy ślubu oraz o Dary Ducha Świętego i zdrowie dla syna Błażeja w kolejną rocznicę urodzin

8.30 Ku Czci Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie  otrzymane  łaski z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Eugeniusza Wróbel

9.45  Z okazji 18 rocznicy urodzin Weroniki Szymura z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz potrzebne Dary Ducha Świętego na dorosłe życie

11.00

12.15 Ku Czci Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za wszelkie  otrzymane  łaski z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże, zdrowie na dalsze lata życia dla Bronisławy i Krystiana Machnik z okazji 50 rocznicy ślubu

Roczek: Piotr Grygier

Chrzest: Laura Anna Pniok, Hanna Katarzyna Kot

18.00 Za + Kazimierza Ronduda ( intencja chrześniaczki Lucyny z mężem Mirosławem i synem Bartłomiejem)